Drevené prístrešky pre autá

Prístrešky a garážové státia, pre jedno alebo viac áut, výroba na mieru

Drevené prístrešky pre autá sú vyrábané na zákazku výhradne z lepených Trio-balken a z KVH hranolov najvyššej akostnej triedy podľa individuálnych požiadaviek zákazníka. Ponúkame Vám profesionálne riešenia, s dôrazom na kvalitné prevedenie všetkých konštrukčných detailov.

V prípade, kde rozloha pozemku a celkové riešenie rodinného domu nedovoľujú postaviť užívateľovi garáž, je najvhodnejšie riešenie prístrešok na auto. Jeho tvar prispôsobíme  architektúre vášho domu aby celkový vzhľad pôsobil harmonicky.

Moderný dizajn

Výroba na nieru

Masívna konštrukcia 

Špeciálna povrchová úprava

Odborné poradenstvo, 3D vizualizácia

Profesionálna montáž vrátane pokládky krytiny

Drevené prístrešky pre autá z našej ponuky budú pre Vás zaujímavým dotvorením exteriéru Vášho domu a záhrady, zároveň sú funkčným a praktickým domovom pre vaše auto.

Ochráňte svoje auto alebo autá pred slnkom, dažďom, či snehom. Pre tento účel vyrábame a montujeme typické aj atypické drevené prístrešky pre autá.

Prístrešky pre autá sú rozšíreným druhom stavieb z dreva. A to vďaka pomeru ceny a úžitkových vlastností. Všetky prístrešky na auto sú vyrábané z prírodného dreva s kvalitnou povrchovou úpravou od návrhu až po  ich montáž.

Drevené prístrešky pre auto slúžia rôznym účelom. V neposlednom rade, rovnako ako u väčšiny záhradných stavieb, sú záhradné prístrešky vhodné na posedenie s priateľmi či k relaxácii a odpočinku. 

Naše prístrešky na autá sú riešenia šité na mieru , dôraz je kladený hlavne na vaše požiadavky, účel využitia a celkové zakomponovanie do prostredia, v ktorom bude umiestnený. Drevený prístrešok na auto sa totiž stane neoddeliteľnou súčasťou vášho domu či firmy

Medzi našimi realizáciami nájdete prístrešky pre autá so sedlovou strechou, prístrešky na auto s valbovou strechou, drevené prístrešky so šikmou strešnou konštrukciou, moderné prístrešky na autá s pultovou strechou, garážové státia na auto so vstavaným úložným priestorom či moderné viacúčelové garážové státie.