Prístrešky pre autá

PERGOLA PTC SYSTÉM – ideálne riešenie na prístrešok pre auto

Doprajte svojmu autu ochranu a komfort, aký si určite zaslúži
PERGOLA PTC systém – je možné ju využíť nielen na stavbu prestrešenia terás,  ale aj ako prístrešky pre autá ukotvené o dom, či inú stavbu. Vďaka konštrukčným vlastnostiam BSH hranolov môžeme zastrešiť plochu aj na dve autá bez podporných trámov. Prístrešky vyrábame na mieru,  so zreteľom na dizajn a charakter domu.

Moderný dizajn

Výroba na nieru

Masívna konštrukcia 

Špeciálna povrchová úprava

Odborné poradenstvo, 3D vizualizácia

Profesionálna montáž vrátane pokládky krytiny

Drevené prístrešky pre autá z našej ponuky budú pre Vás zaujímavým dotvorením exteriéru Vášho domu a záhrady, zároveň sú funkčným a praktickým domovom pre vaše auto.

Ochráňte svoje auto alebo autá pred slnkom, dažďom, či snehom. Pre tento účel vyrábame a montujeme typické aj atypické drevené prístrešky pre autá.

Prístrešky pre autá sú rozšíreným druhom stavieb z dreva. A to vďaka pomeru ceny a úžitkových vlastností. Všetky prístrešky na auto sú vyrábané z prírodného dreva s kvalitnou povrchovou úpravou od návrhu až po  ich montáž.

Drevené prístrešky pre auto slúžia rôznym účelom. V neposlednom rade, rovnako ako u väčšiny záhradných stavieb, sú záhradné prístrešky vhodné na posedenie s priateľmi či k relaxácii a odpočinku. 

Medzi našimi realizáciami nájdete prístrešky pre autá so sedlovou strechou, prístrešky na auto s valbovou strechou, drevené prístrešky so šikmou strešnou konštrukciou, moderné prístrešky na autá s pultovou strechou, garážové státia na auto so vstavaným úložným priestorom či moderné viacúčelové garážové státie.