Výrobno - montážny technik hliníkových pergol

Mzdové podmienky (brutto)

Počas zaškolovania: 2 mesiace garantovaná min. mzda 1 200 €, po zaškolení  bez obmedzenia stropu (podiel v percentách z obratu

1 400 € - 2 500 €)

SZČO výhodou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • výrobno montážny technik (výroba a montáž hliníkových pergol )
  • postupovanie podľa technickej špecifikácie a  dodržiavanie pracovných postupov
  • príprava materiálu pred zákazkou a  zodpovednosť za materiál
  • realizácia zákazky v dohodnutom termíne
  • profesionálna a priateľská komunikácia so  zákazníkom počas montáže

Zamestnanecké výhody, benefity

  • odmena zodpovedajúca pracovnému nasadeniu a  rastúcim skúsenostiam
  • motivujúce finančné ohodnotenie v závislosti na vlastných schopnostiach
  • práca v stabilnej spoločnosti ako kmeňový pracovník spoločnosti a garantovaný osobný prístup
  • možnosť ďalšieho vzdelávania a profesionálneho rastu
  • získavanie a organizovanie práce zabezpečuje firma

Požiadavky pre získanie pracovnej pozície

  • zodpovednosť a loajálnosť
  • technické myslenie a základná znalosť čítania technickej dokumentácie
  • manuálna zručnosť
  • precíznosť a dôslednosť
  • príjemné a priateľské vystupovanie voči zákazníkom a kolegom
  • zodpovedný prístup k zadaným úlohám
  • proaktívne riešenie problémov
  • trpezlivosť a doťahovanie vecí do konca
  • schopnosť samostatne riešiť situácie u  zákazníka
  • motivácia učiť sa novým postupom a  zdokonaľovať svoj výkon
  • bezúhonnosť doložená odpisom z registra trestov
  • Vodičský preukaz skupiny B

Informácie o výberovom konaní.

Váš profesijný životopis prosíme zasielať na e-mail ptcystem@ptcsystem.sk

Prípadne nás kontaktujte na telefónnom čísle 0905 493 418.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 122/2012 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí na základe zaslaných materiálov boli vybraní do ďalšieho kola.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania 29.3.2024