Vzdušná dizajnová pergola – realizácia Nitra

Pergola je vybavená hliníkovými lamelami so štruktúrou dreva. Vzdialenosť medzi jednotlivými lamelami je v danom prípade 10 cm, avšak ponúkame možnosť voľby hustoty lamiel už od jedného centimetra, čo umožňuje maximálne tienenie terasy. Bočné steny môžu byť umiestnené horizontálne aj vertikálne, prípadne vieme dodať lamelový systém v posuvnom prevedení. Konštrukcia pergoly je zostavená z robustných profilov 140 x 140 mm, doplnená o prístrešok nad vchod do domu.

REALIZÁCIA PERGOLY :     Nitra


TYPOVÉ ZARADENIE :       Lamelová pergola PTC s drevodekorom

                                             

MOŽNOSTI VYUŽITIA :  

Pergola ako sezónna jedáleň, pergola ako rozšírenie, či presunutie obývačky do záhrady, pergola ako domáce  wellness, pergola ako prekrytie jacuzzi, pergola ako prístrešok na relax pri bazén. Pergola je jednoducho priestor na relaxáciu, stretávanie sa s priateľmi a rodinou, a miesto, kde môžeme spojiť prírodné krásy s pohodlím moderného života.

Slnolamy PTC systém

Posuvné, či fixné slnolamy tvoria nielen dizajnový a estetický doplnok pergoly, ale zároveň plnia funkciu ochrany pred neželanými pohľadmi. Vytvárajú pocit súkromia, funkčnú slnečnú clonu pre ideálny komfort posedenia na terase. Štandardne vyrábame v celohliníkovom prevedení, pre náročného zákazníka vieme dodať aj hliníkové laminované profily v dekore dreva v rôznych odtieňoch.

PRODUKTY